Výsledky turnaje: Krakonošův pohár

Krakonošův pohár 32. ročník

Muži - registrovaní

# Dvojice Klub Plné Dorážka Chyby Celkem Celkem dvojice
1
MČR
Hažva Jaroslav
KK Slavoj Praha
390
239
0
629
1228
Hažva Martin
SKK Hořice
371
228
4
599
2
MČR
Stránský Ondřej
SKK Vrchlabí SPVR
415
199
1
614
1219
Žoudlík Marek
TJ Lokomotiva Trutnov
386
219
2
605
3
Žoudlík Marek
TJ Lokomotiva Trutnov
374
202
1
576
1170
Adamů František
TJ Červený Kostelec
378
216
7
594
4
MČR
Vajnar Petr
SK Šluknov
374
222
0
596
1170
Kořánek Václav
SK Šluknov
392
182
6
574
5
MČR
Touš Josef
KK Vyškov
373
218
0
591
1144
Čuřík Radim
SK Baník Ratíškovice
365
188
9
553
6
Svatý Adam
SKK Vrchlabí SPVR
378
190
5
568
1132
Matouš Filip
SKK Vrchlabí SPVR
365
199
4
564
7
MČR
Zeman Jan
TJ Bižuterie Jablonec n. N.
389
216
2
605
1126
Vincze David
TJ Bižuterie Jablonec n. N.
359
162
5
521
8
Fiebingert Šimon
TJ Lokomotiva Trutnov
376
237
1
613
1124
Svatý Adam
SKK Vrchlabí SPVR
356
155
8
511
9
MČR
Šípek Vojtěch
TJ Start Rychnov
341
212
4
553
1120
Šmejda Jaroslav
TJ Start Rychnov
351
216
1
567
10
MČR
Kolařík Jindřich
KC Zlín
334
198
5
532
1100
Matlach David
KC Zlín
377
191
6
568
11
MČR
Laga Michal
TJ Sokol Machová
380
147
11
527
1094
Žídek Jan
TJ Unie Hlubina
386
181
1
567
12
MČR
Kortan Martin
TJ Jiskra Nový Bor
368
190
2
558
1090
Hrubý Petr
TJ Jiskra Nový Bor
376
156
8
532
13
Svatý Adam
SKK Vrchlabí SPVR
381
171
5
552
1084
Hastiva Petr
Sparta Praha
353
179
8
532
14
MČR
Bajer Filip
KK Kosmonosy
365
182
1
547
1078
Fabián Jaromír
KK Kosmonosy
331
200
3
531
15
MČR
Vik Miloslav st.
SK Uragan Milovice
355
141
14
496
1074
Vik Lukáš ml.
TJ Start Jihlava
371
207
0
578
16
Adamů Tomáš
TJ Červený Kostelec
335
173
6
508
1065
Adamů František ml.
TJ Červený Kostelec
365
192
7
557
17
Holub Pavel
SK Žižkov Praha
383
187
6
570
1059
Řehánek Pavel
SK Žižkov Praha
324
165
9
489
18
Adamů František
TJ Červený Kostelec
332
178
6
510
1057
Svatáý Adam
SKK Vrchlabí SPVR
365
182
5
547
19
Jizba Roman
Velenice
361
170
5
531
1057
Nožička Ladislav
KK Poděbrady
367
159
3
526
20
Žiško Vlado
SKK Vrchlabí SPVR
364
192
4
556
1055
Trýzna Lukáš
SKK Vrchlabí SPVR
353
146
11
499
21
MČR
Černý František
SKK Jičín
355
173
3
528
1049
Soukup Jaroslav
SKK Jičín
339
182
6
521
22
Sýs Lukáš
TJ Jilemnice
360
156
13
516
1049
Čermák Petr
TJ Jilemnice
359
174
6
533
23
Nožička Ladislav
KK Poděbrady
348
170
1
518
1047
Sládek Robert
Velenice
373
156
7
529
24
Khol Martin
TJ Lokomotiva Trutnov
355
204
6
559
1041
Stejskal Jan
SKK Vrchlabí SPVR
335
147
12
482
25
Doucha Jiří
SKK Náchod
380
184
5
564
1040
Doucha Tomáš
SKK Náchod
333
143
11
476
26
MČR
Seniura Jakub
TJ Start Rychnov
358
167
7
525
1037
Urbánek Ladislav
TJ Start Rychnov
348
164
7
512
27
Málek Petr
TJ Lokomotiva Ústí n. Labem
383
161
12
544
1033
Málek Josef
TJ Lokomotiva Ústí n. Labem
333
156
9
489
28
Palka Tomáš
TJ Sokol Plzeň
344
160
8
504
1031
Vacikar Jan
SK Škoda VS Plzeň
363
164
6
527
29
Gütler Jaroslav
SKPK DONAP Hradec Králové
358
131
12
489
1025
Pardubský Josef
SKPK DONAP Hradec Králové
357
179
7
536
30
Málek Josef
TJ Lokomotiva Ústí n. Labem
364
176
6
540
1023
Ramajzl Zdeňek
TJ Lokomotiva Ústí n. Labem
344
139
11
483
31
Miroslav Mejznar
SKK Vrchlabí SPVR
341
164
19
505
1021
Miroslav Král
SKK Vrchlabí SPVR
361
155
9
516
32
Kynčl Petr
SKK Vrchlabí SPVR
332
167
9
499
1015
Maršík Martin
SKK Vrchlabí SPVR
369
147
7
516
33
Hažva Jaroslav
Zálabák Smiřice
322
167
5
489
1011
Soukup Luděk
Zálabák Smiřice
346
176
2
522
34
Škoda Vladimír
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
348
137
11
485
1002
Valášek Milan
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
352
165
3
517
35
Vodička Vladimír
TJ Červený Kostelec
362
167
9
529
992
Janko Pavel
TJ Červený Kostelec
323
140
14
463
36
Vrabec Roman
KK Zálábák Smiřice
346
117
20
463
992
Nosek Stanislav
KK Zálábák Smiřice
354
175
8
529
37
Horák Luděk
TJ Dvůr Králové nad Labem
346
154
11
500
991
Janeček Petr
TJ Dvůr Králové nad Labem
345
146
10
491
38
Staněk Petr
TJ Lokomotiva Ústí n. Labem
334
151
11
485
990
Ramajzl Zdeňek
TJ Lokomotiva Ústí n. Labem
368
137
14
505
39
Soukup Luděk ml.
KK Zálábák Smiřice
334
164
5
498
959
Nosek Stanislav
KK Zálábák Smiřice
306
155
11
461
40
Kulhánek Daniel
SK Žižkov Praha
335
170
6
505
957
Hřebejk Martin
KK Slavoj Praha
320
132
18
452
41
Kejzlar Zdeňek
TJ Červený Kostelec
332
149
16
481
950
Adamů František st.
TJ Červený Kostelec
345
124
20
469
42
Pozner Jan
Meteor Praha
328
146
15
474
936
Šostý Miroslav
Meteor Praha
341
121
18
462
43
Kynčl Petr
SKK Vrchlabí SPVR
329
124
17
453
928
Stejskal Jan
SKK Vrchlabí SPVR
352
123
19
475
44
Šulc Miroslav
TJ Dvůr Králové nad Labem
316
115
15
431
927
Malý Ladislav
TJ Dvůr Králové nad Labem
349
147
15
496
45
Vaníček Jan
SKK Vrchlabí SPVR
313
117
10
430
917
Stejskal Jan
SKK Vrchlabí SPVR
338
149
13
487
46
Gracias Pavel
SKK Vrchlabí SPVR
335
127
14
462
913
Vejdělek Václav
SKK Vrchlabí SPVR
329
122
15
451
47
Müller Pavel
TJ Jilemnice
348
122
13
470
911
Fišera Jaroslav
TJ Jilemnice
311
130
16
441
48
Vaníček Jan
SKK Vrchlabí SPVR
303
131
19
434
898
Lux Jaroslav
SKK Vrchlabí SPVR
321
143
8
464
49
Dvořák Vladimír
Meteor Praha
334
155
14
489
897
Šepič Michael
Meteor Praha
296
112
22
408
50
Stejskal Jan
SKK Vrchlabí SPVR
316
178
7
494
894
Zapletal Jan
SKK Vrchlabí SPVR
307
93
25
400
51
Katz Petr
SK Žižkov Praha
278
126
14
404
807
Hřebejk Martin
SK Žižkov Praha
289
114
23
403
52
Zapletal Jan
SKK Vrchlabí SPVR
321
122
18
443
766
Zapletal Jiří
Vrchlabí
252
71
42
323

Muži - neregistrovaní

# Dvojice Klub Plné Dorážka Chyby Celkem Celkem dvojice
1
Janoušek Per
Velenice
383
165
9
548
1085
Sládek Robert
Velenice
370
167
7
537
2
Jizba Roman
Velenice
371
191
8
562
1076
Janoušek Per
Velenice
364
150
6
514
3
Douša Jiří
Krčma Jičín
309
204
8
513
1068
Portyš Petr ml.
Krčna Jičín
362
193
4
555
4
Váchal Petr
Hradec Králové
347
174
9
521
1052
Kubinec Michal
Litohrady
362
169
5
531
5
Dusbaba Milan
Solnice
350
192
5
542
1039
Kubinec Michal
Litohrady
340
157
7
497
6
Procházka Václav
Tespo Hořice
341
193
5
534
1031
Pech Vladimír
Tespo Hořice
350
147
14
497
7
Frait Pavel
Tespo Hořice
334
167
7
501
1025
Šlambera Jakub
Tespo Hořice
357
167
10
524
8
Zajíc Jan
Lihový kopec
363
174
13
537
1013
Kužel Pavel
Lihový kopec
347
129
14
476
9
Nekvasil Lubomír
Brada
363
129
15
492
997
Vávra Jan
Brada
350
155
12
505
10
Chlum Aleš
Technici - Blaťáci
359
121
15
480
997
Erben Ladislav
Technici - Blaťáci
378
139
14
517
11
Novotný Jan
Jilemnice
356
126
16
482
990
Zuzánek František
Jilemnice
340
168
8
508
12
Šulc Luděk
Jičín
332
159
10
491
969
Šolc Jiří
Jičín
335
143
11
478
13
Michálek Zbyněk
Brada
327
139
8
466
957
Vízner Miroslav
Brada
313
178
10
491
14
Holý Aleš
Brada
348
168
11
516
949
Janďourek Jiří
Brada
292
141
10
433
15
Janák Petr
Trutnov
333
155
16
488
948
Jirásek Pavel
Trutnov
321
139
15
460
16
Chlum Aleš
Technici
343
133
14
476
944
Chudoba Vít
Technici
340
128
18
468
17
Vencl Jan
Solnice
346
152
6
498
924
Falta Milan
Rychnov
313
113
15
426
18
Horák Miroslav st.
Vrchlabí
343
147
7
490
895
Horák Miroslav ml.
Vrchlabí
298
107
22
405
19
Ruffer Jiří
Trutnov
339
110
17
449
856
Nedomlel Jiří
Trutnov
298
109
18
407

Ženy - neregistrované

# Dvojice Klub Plné Dorážka Chyby Celkem Celkem dvojice
1
Janďourková Kateřina
Brada
348
192
9
540
996
Nekvasilová Jaroslava
Brada
324
132
8
456
2
Frítová Josefa
Trutnov
350
141
9
491
945
Kratochvílová Bláža
Trutnov
307
147
9
454
3
Lehocká Silvia
Všehochuť
326
173
3
499
937
Zívrová Stanislava
Všehochuť
317
121
15
438
4
Lehocká Silvia
Všehochuť
349
132
12
481
895
Koubová Květa
Všehochuť
286
128
17
414
5
Vávrová Hana
Brada
287
125
21
412
877
Víznerová Eva
Brada
317
148
7
465
6
Polanská Eva
Všehochuť
294
128
17
422
857
Jiroušová Alena
Všehochuť
287
148
16
435
7
Zívrová Stáňa
Všehochuť
324
112
20
436
856
Kopáčková Jarmila
Všehochuť
293
127
16
420
8
Koubová Květa
Všehochuť
297
155
12
452
815
Kubátová Alena
Všehochuť
263
100
20
363

Ženy - registrované

# Dvojice Klub Plné Dorážka Chyby Celkem Celkem dvojice
1
MČR
Braunová Jana
KK Jihlava
385
190
0
575
1089
Derahová Karolína
KK Jihlava
351
163
9
514
2
Katzová Kateřina
Čechie Karlín
359
175
7
534
1082
Boštická Lenka
Čechie Karlín
382
166
2
548
3
Sochorová Andrea
SKK Vrchlabí SPVR
355
209
2
564
1066
Lehocká Silvia
Vrchlabí
343
159
9
502
4
Sochorová Andrea
SKK Vrchlabí SPVR
366
176
8
542
1049
Fejfarová Martina
SKK Vrchlabí SPVR
328
179
8
507
5
Sochorová Andrea
SKK Vrchlabí SPVR
334
182
1
516
1032
Votočková Jana
SKK Vrchlabí SPVR
359
157
7
516
6
Venclová Tereza
SKK Vrchlabí SPVR
350
151
9
501
1003
Fejfarová Martina
SKK Vrchlabí SPVR
361
141
7
502
7
Novotná Eva
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
275
102
14
377
915
Fejfarová Martina
SKK Vrchlabí SPVR
381
157
7
538
8
Valentová Petra
Vrchlabí
206
66
47
272
789
Venclová Tereza
SKK Vrchlabí SPVR
358
159
10
517

Smíšení - neregistrovaní

# Dvojice Klub Plné Dorážka Chyby Celkem Celkem dvojice
1
Vaňurová Marcela
Tespo Hořice
333
139
12
472
985
Frait Pavel
Tespo Hořice
354
159
13
513
2
Rychtářová Šárka
SKPK DONAP Hradec Králové
337
126
12
463
975
Sládek Robert
SKPK DONAP Hradec Králové
346
166
8
512
3
Lehocká Silvia
Vrchlabí
345
156
6
501
962
Sochor Petr
Vrchlabí
317
144
16
461
4
Portyšová Dana
Jičín
263
157
14
420
911
Portyč Petr
Jičín
351
140
11
491
5
Jurášová Alena
Marodi Rýmařov
288
120
21
408
861
Heiesig Rudolf
Marodi Rýmařov
323
130
16
453
6
Indrák Miloslav
Zábřeh
318
179
8
497
840
Indráková Blanka
Zábřeh
276
67
31
343
7
Hübelbbauerová Jiřina
SKPK DONAP Hradec Králové
155
41
11
196
402
Galuščak Zdenek
SKPK DONAP Hradec Králové
167
39
11
206

Smíšení - registrovaní

# Dvojice Klub Plné Dorážka Chyby Celkem Celkem dvojice
1
MČR
Stránský Ondřej
SKK Vrchlabí SPVR
415
205
0
620
1149
Kábrtová Veronika
SKK Náchod
368
161
3
529
2
MČR
Adamů Jan
SKK Náchod
370
191
2
561
1137
Hrdinová Martina
SKK Náchod
377
199
4
576
3
MČR
Rusín František
KK Slavoj Praha
375
177
5
552
1129
Dragounová Hana
SK Žižkov Praha
378
199
2
577
4
MČR
Kortan Martin
TJ Jiskra Nový Bor
367
225
2
592
1123
Dunková Alena
TJ Jiskra Nový Bor
337
194
4
531
5
Svatý Adam
SKK Vrchlabí SPVR
378
224
4
602
1115
Svatá Jitka
SKK Vrchlabí SPVR
320
193
3
513
6
MČR
Viková Dana
SK Uragan Milovice
354
149
9
503
1110
Vik Lukáš
TJ Start Jihlava
389
218
2
607
7
Řehánková Lucie
SK Žižkov Praha
357
172
8
529
1104
Řehánek Pavel
KK Slavoj Praha
384
191
5
575
8
Svatá Jitka
SKK Vrchlabí SPVR
365
195
3
560
1083
Vlado Žiško
SKK Vrchlabí SPVR
356
167
7
523
9
MČR
Sailerová Anna
SK Žižkov Praha
345
193
5
538
1072
Hrubý Petr
KK Kolín
341
193
3
534
10
MČR
Hanuš Tomáš
SKK Třebechvice
371
177
3
548
1070
Dlouhá Lucie
KK Kosmonosy
344
178
8
522
11
MČR
Fryštacká Kateřina
TJ Sokol Machová
369
169
0
538
1056
Žídek Jan
TJ Unie Hlubina
349
169
3
518
12
Votočková Jana
SKK Vrchlabí SPVR
357
165
5
522
1055
Rolf Michal
SKK Vrchlabí SPVR
356
177
4
533
13
MČR
Šafránek Ondřej
KK Poděbrady
365
164
4
529
1055
Šuterová Nela
KK Poděbrady
369
157
5
526
14
Hlaváčová Daniela
TJ KK Louny
360
138
10
498
1054
Valenta Václav
TJ KK Louny
370
186
6
556
15
Sedláčková Irini
SK Žižkov Praha
348
135
8
483
1052
Holub Pavel
SK Žižkov Praha
392
177
5
569
16
MČR
Stehlíková Hana
TJ Sokol Machová
352
179
3
531
1047
Laga Michal
TJ Sokol Machová
350
166
5
516
17
Vavřincoá Jitka
KK Poděbrady
343
175
7
518
1036
Zelenka Vojtěch
KK Kolín
358
160
3
518
18
Kulhánek Daniel
SK Žižkov Praha
351
142
13
493
1031
Sedláčková Irini
SK Žižkov Praha
346
192
4
538
19
Fejfarová Martina
SKK Vrchlabí SPVR
303
151
6
454
1028
Žiško Vlado
SKK Vrchlabí SPVR
377
197
1
574
20
Matouš Filip
SKK Vrchlabí SPVR
337
154
9
491
1028
Sochorová Andrea
SKK Vrchlabí SPVR
357
180
1
537
21
Král Miroslav
SKK Vrchlabí SPVR
335
156
8
491
1021
Sochorová Andrea
SKK Vrchlabí SPVR
370
160
8
530
22
Fejfarová Martina
SKK Vrchlabí SPVR
353
127
13
480
1019
Král Miroslav
SKK Vrchlabí SPVR
363
176
7
539
23
MČR
Havlík Aleš
TJ Lokomotiva Liberec
372
180
5
552
1011
Kořínková Jana
TJ Lokomotiva Liberec
329
130
15
459
24
Matouš Filip
SKK Vrchlabí SPVR
370
173
11
543
1005
Venclová Tereza
SKK Vrchlabí SPVR
328
134
18
462
25
Katzová Kateřina
SK Žižkov Praha
366
146
11
512
1004
Bubeník Miroslav
KK Slavoj Praha
342
150
15
492
26
Vondráček Ivan
TJ Dvůr Králové nad Labem
371
130
8
501
996
Šmídová Kateřina
TJ Dvůr Králové nad Labem
330
165
11
495
27
Tulková Zuzana
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
331
144
11
475
995
Hanout Pavel
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
332
188
3
520
28
Prokop Jiří
SKPK DONAP Hradec Králové
346
157
9
503
993
Šrajerová Irena
SKPK DONAP Hradec Králové
340
150
7
490
29
Fajstavrová Eva
SKK Vrchlabí SPVR
350
122
10
472
956
Stejskal Jan
SKK Vrchlabí SPVR
354
130
13
484
30
Zwiefelhofer Roman
TJ Červený Kostelec
315
113
20
428
930
Adamů Dana
TJ Červený Kostelec
339
163
4
502
31
Novotná Margita
KK Zálábák Smiřice
301
109
24
410
913
Novotný Václav
KK Zálábák Smiřice
343
160
6
503
32
Limberský Tomáš
SKK Vrchlabí SPVR
343
162
8
505
912
Limberská Jana
Vrchlabí
307
100
21
407
33
Prokop Jiří
SKPK DONAP Hradec Králové
296
148
17
444
877
Prokopová Alena
SKPK DONAP Hradec Králové
287
146
11
433
34
Zívr Marek
SKK Vrchlabí SPVR
353
160
4
513
871
Braunová Jana
TJ Jilemnice
248
110
23
358
35
Seidl Milan
Zálabák Smiřice
298
96
25
394
747
Seidlová Milena
Zálabák Smiřice
235
118
24
353

Dorost

# Dvojice Klub Plné Dorážka Chyby Celkem Celkem dvojice
1
Hanuš Tomáš
SKK Třebechovice
364
179
3
543
977
Bastl David
SKK Třebechovice
305
129
20
434
2
Maršík Tomáš
SKK Vrchlabí SPVR
327
143
13
470
897
Rolf Jakub
SKK Vrchlabí SPVR
307
120
12
427
3
Maršík Tomáš
SKK Vrchlabí SPVR
326
125
19
451
871
Indrák Vojtěch
SKK Zábřeh
284
136
15
420
4
Rolf Jakub
SKK Vrchlabí SPVR
318
149
8
467
782
Zábrodský Vít
SKK Vrchlabí SPVR
232
83
23
315