Krakonošův pohár

Disciplina 120 HS, dvojice

 Aktualizovat termíny  Výsledky turnaje
Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
Pá 17.12.2021
15:00 Málek - Málek
(Sokol Ústí nad Labem - Sokol Ústí nad Labem)
Málek - Málek
(Sokol Ústí nad Labem - Sokol Ústí nad Labem)
Málek - Málek
(Sokol Ústí nad Labem - Sokol Ústí nad Labem)
Málek - Málek
(Sokol Ústí nad Labem - Sokol Ústí nad Labem)
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 18.12.2021
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Rychtářová Šárka - Kubinec Michal
(SKP HK - Rychnov nad Kněžnou)
Rychtářová Šárka - Kubinec Michal
(SKP HK - Rychnov nad Kněžnou)
Rolc Ladislav - Filip Libor
(Tespo Hořice - Rychnov nad Kněžnou)
Rolc Ladislav - Filip Libor
(Tespo Hořice - Rychnov nad Kněžnou)
17:00 Volný termín Volný termín Sochorová - Král
(K9)
Sochorová - Král
(K9)
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 19.12.2021
09:00 - Trýzna
(Obsazeno - Vrchlabí)
- Trýzna
(Obsazeno - Vrchlabí)
- Trýzna
(Obsazeno - Vrchlabí)
- Trýzna
(Obsazeno - Vrchlabí)
10:00 -
(Obsazeno -)
-
(Obsazeno -)
-
(Obsazeno -)
-
(Obsazeno -)
11:00 Řípa, Fabian - Řehoř, Vystrcil
(KkKosmonosy - KK Kosmonosx)
Řípa, Fabian - Řehoř, Vystrcil
(KkKosmonosy - KK Kosmonosx)
Řípa, Fabian - Řehoř, Vystrcil
(KkKosmonosy - KK Kosmonosx)
Řípa, Fabian - Řehoř, Vystrcil
(KkKosmonosy - KK Kosmonosx)
12:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Vanicek Jan - Stejskal Jan
(skk vrchlabi)
Vanicek Jan - Stejskal Jan
(skk vrchlabi)
18:00 Novotný - Novotný
(Rokytnice)
Novotný - Novotný
(Rokytnice)
Novotný - Novotný
(Rokytnice)
Novotný - Novotný
(Rokytnice)
19:00 Novotný - Novotný
(Rokytnice)
Novotný - Novotný
(Rokytnice)
Novotný - Novotný
(Rokytnice)
Novotný - Novotný
(Rokytnice)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 20.12.2021
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Ziško - Fajstavrová
(SKK Vrchlabí)
Ziško - Fajstavrová
(SKK Vrchlabí)
VOTOČKOVÁ - VANÍČEK
(SKK VRCHLABÍ)
VOTOČKOVÁ - VANÍČEK
(SKK VRCHLABÍ)
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Jan Bürger - Anton Stašák
(KK Slavia Praha - KK Slavoj Praha)
Jan Bürger - Anton Stašá
(KK Slavia Praha - KK Slavoj Praha)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 21.12.2021
15:00 Jiří Prokop - Alena Prokopová
(SKPK Hradec Králové)
Jiří Prokop - Alena Prokopová
(SKPK Hradec Králové)
Aleš Chlum - Jan Šugra
(Technici)
Aleš Chlum - Jan Šugra
(Technici)
16:00 Volný termín Volný termín Jiří Martin - Jakub Nykryn
(Kablo)
Jiří Martin - Jakub Nykryn
(Kablo)
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 22.12.2021
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice n/J - TJ Spartak Rokytnice)
Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice n/J - TJ Spartak Rokytnice)
Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice n/J - TJ Spartak Rokytnice)
Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice n/J - TJ Spartak Rokytnice)
19:00 Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice - TJ Spartak Rokyztnice)
Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice - TJ Spartak Rokyztnice)
Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice - TJ Spartak Rokyztnice)
Novotný Zdeněk - Novotný Zdeněk
(TJ Spartak Rokytnice - TJ Spartak Rokyztnice)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 23.12.2021
15:00 Kohlíček Petr - Kohlíčková Lenka
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíček Petr - Kohlíčková Lenka
(TJ Jiskra Nový Bor)
Volný termín Volný termín
16:00 Jan Zeman - Vincze David
(Jablonec nad Nisou)
Jan Zeman - Vincze David
(Jablonec nad Nisou)
Dunková - Kortan
(N.Bor)
Dunková - Kortan
(N.Bor)
17:00 Trýzna - Ziško
(Vrchlabí)
Trýzna - Ziško
(Vrchlabí)
Rychtář Josef - Král Miroslav
(SKK Vrchlabí - K9)
Rychtář Josef - Král Miroslav
(SKK Vrchlabí - K9)
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Tespo Hořice 1 - Tespo Hořice 1
Tespo Hořice 1 - Tespo Hořice 1
Tespo Hořice 2 - Tespo Hořice 2
Tespo Hořice 2 - Tespo Hořice 2
20:00 Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
21:00 Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
Vaněk Petr -
(TJ Červený Kostelec -)
Po 27.12.2021
15:00 1 - 2
(Nová Paka)
1 - 2
(Nová Paka)
1 - 2
(Nová Paka)
1 - 2
(Nová Paka)
16:00 3 - 4
(Nová Paka)
3 - 4
(Nová Paka)
3 - 4
(Nová Paka)
3 - 4
(Nová Paka)
17:00 Rychtařova Šárka - Rychtářova Šárka
(Hradec Králové skp - SKP HK)
Rychtařova Šárka - Rychtářova Šárka
(Hradec Králové skp - SKP HK)
Rychtařova Šárka - Rychtářova Šárka
(Hradec Králové skp - SKP HK)
Rychtařova Šárka - Rychtářova Šárka
(Hradec Králové skp - SKP HK)
18:00 Ondřej - Stránský
(SKK Vrchlabí)
Ondřej - Stránský
(SKK Vrchlabí)
Dorost - Dorost
(Vrchlabí)
Dorost - Dorost
(Vrchlabí)
19:00 Hrubý T. - Nosek P.
(SK Solnice)
Hrubý T. - Nosek P.
(SK Solnice)
Hrubý M. - Šindler P.
(SK Solnice)
Hrubý M. - Šindler P.
(SK Solnice)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 28.12.2021
15:00
120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)
16:00
120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)
17:00
120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)
18:00
120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)
19:00
120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)
20:00
120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)
21:00
120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)

120HS
(Žižkov)
St 29.12.2021
15:00 Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
16:00 Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
17:00 Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
Robert Sládek - Robert Sládek
(Sokol Velenice)
18:00 Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
19:00 Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
20:00 Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
21:00 Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Čt 30.12.2021
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Brada1 - Brada2
(Brada)
Brada1 - Brada2
(Brada)
Brada3 - Brada4
(Brada)
Brada3 - Brada4
(Brada)
17:00 Brada5 - Brada6
(Brada)
Brada5 - Brada6
(Brada)
Brada7 - Brada8
(Brada)
Brada7 - Brada8
(Brada)
18:00 Vrchlabí "C"
(Vrchlabí "C")
Vrchlabí "C"
(Vrchlabí "C")
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
19:00 Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
20:00 Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
Vrchlabí "C" - Vrchlabí "C"
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 2.1.2022
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
11:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
12:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
13:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
14:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
15:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
16:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
17:00
120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)

120HS
(RUDNÁ)
18:00 - Machulka
(Rudná -)
- Machulka
(Rudná -)
- Machulka
(Rudná -)
- Machulka
(Rudná -)
19:00 -
(Rudná - 120)
-
(Rudná - 120)
Plaňanský
(Červené Pečky)
Plaňanský
(Jičín)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 3.1.2022
15:00 Volný termín Volný termín Vašík Loukotka - Jindřich Valo
(TJ Baník Stříbro - KK Slavoj Praha)
Vašík Loukotka - Jindřich Valo
(TJ Baník Stříbro - KK Slavoj Praha)
16:00 Vaníček - Lux
(SKK Vrchlabí)
Vaníček - Lux
(SKK Vrchlabí)
Vik Lukáš - Viková Dana
(TJ Třebíč - SKK Jičín)
Vik Lukáš - Viková Dana
(TJ Třebíč - SKK Jičín)
17:00 Žiško - Fajstavrová
(SKK Vrchlabí)
Žiško - Fajstavrová
(SKK Vrchlabí)
Vik Lukáš - Vik Miloslav
(TJ Třebíč - TJ Sokol Kolín)
Vik Lukáš - Vik Miloslav
(TJ Třebíč - TJ Sokol Kolín)
18:00 Volný termín Volný termín Rychtář Josef - Rolf Michal
(SKK Vrchlabí)
Rychtář Josef - Rolf Michal
(SKK Vrchlabí)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 4.1.2022
15:00 Pavel Valent - Miroslav Horák
(Kablo)
Pavel Valent - Miroslav Horák
(Kablo)
Luboš Kolařík - Jan Ringel
(SKK Jičín - TJ Nová Paka)
Luboš Kolařík - Jan Ringel
(SKK Jičín - TJ Nová Paka)
16:00 Novotná Margita - Novotný Václav
(Smiřice)
Novotná Margita - Novotný Václav
(Smiřice)
Novotná Margita - Novotný Václav
(Smiřice)
Novotná Margita - Novotný Václav
(Smiřice)
17:00 Novotná Margita - Kratochvíl Karel
(Smiřice - Trutnov)
Novotná Margita - Kratochvíl Karel
(Smiřice - Trutnov)
Novotná Margita - Kratochvíl Karel
(Smiřice - Trutnov)
Novotná Margita - Kratochvíl Karel
(Smiřice - Trutnov)
18:00 Gracias - Vejdělek
(SKK Vrchlabí)
Gracias - Vejdělek
(SKK Vrchlabí)
Vít Chudoba - Pavel Hanč
(Technici (Vrchlabí))
Vít Chudoba - Pavel Hanč
(Technici (Vrchlabí))
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 5.1.2022
15:00 Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
16:00 Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
Obsazeno - Obsazeno
(120 hs)
17:00 Šmídová - Šmídová
(TJ Dvůr Králové nad Labem -)
Šmídová - Šmídová
(TJ Dvůr Králové nad Labem -)
Šmídová - Šmídová
(TJ Dvůr Králové nad Labem -)
Šmídová - Šmídová
(TJ Dvůr Králové nad Labem -)
18:00 Alena Jurášová - Rudolf Heisig
(MARODI Rýmařov)
Alena Jurášová - Rudolf Heisig
(MARODI Rýmařov)
Erben
(Bláťáci)
Erben
(Bláťáci)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 6.1.2022
15:00 Stanislav Nosek - Václav prokop
(KK Smiřice - KK SMiřice)
Stanislav Nosek - Václav prokop
(KK Smiřice - KK SMiřice)
Loukotka - Valo
(Stříbro - Slavoj Praha)
Loukotka - Valo
(Stříbro - Slavoj Praha)
16:00 škoda auto "A" - škoda auto "A"
(Kvasiny)
škoda auto "A" - škoda auto "A"
(Kvasiny)
škoda auto "A" - škoda auto "A"
(Kvasiny)
škoda auto "A" - škoda auto "A"
(Kvasiny)
17:00 Holubová Kateřina - Holakovská Eliška
(TJ Lokomotiva Ústí n. L.)
Holubová Kateřina - Holakovská Eliška
(TJ Lokomotiva Ústí n. L.)
Volný termín Volný termín
18:00 Limberský - Limberská
(Vrchlabi -)
Limberský - Limberská
(Vrchlabi -)
Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 7.1.2022
15:00 Hažva Jaroslav st. - Sukup Luděk
(KK Smiřice)
Hažva Jaroslav st. - Sukup Luděk
(KK Smiřice)
Hažva Jaroslav st. - Sukup Luděk
(KK Smiřice)
Hažva Jaroslav st. - Sukup Luděk
(KK Smiřice)
16:00 Mikulka Jiří - Hlaváček Jiří
(N Smiřice)
Mikulka Jiří - Hlaváček Jiří
(N Smiřice)
Vaníček - Fajstavrová
(SKK Vrchlabí)
Vaníček - Fajstavrová
(SKK Vrchlabí)
17:00 Michal Šic - Petr Holanec
(TJ Tesla Pardubice - TJ Lokomotiva Č. Třebová)
Michal Šic - Petr Holanec
(TJ Tesla Pardubice - TJ Lokomotiva Č. Třebová)
Hažva Martin - Hažva Jaroslav ml
(KK Smiřice)
Hažva Martin - Hažva Jaroslav ml
(KK Smiřice)
18:00 Alešek Holý - Katka Janďourková
(Prales Jiciz - Prales Jičín)
Alešek Holý - Katka Janďourková
(Prales Jiciz - Prales Jičín)
Lukáš Prýmek - Jarda Mejzlík
(Prales Jičín)
Lukáš Prýmek - Jarda Mejzlík
(Prales Jičín)
19:00 Bína - Dobeš
Bína - Dobeš
Bína - Dobeš
Bína - Dobeš
20:00 V.Petrov - I.Kaanová
V.Petrov - I.Kaanová
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 8.1.2022
09:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
10:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
11:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
12:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
13:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
14:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
15:00 Hrdinová - Jirouš
120HS
Hrdinová - Jirouš
120HS
PĚNIČKA Petr - CERMAN Zdeněk
120HS
(Blatouch)
PĚNIČKA Petr - CERMAN Zdeněk
120HS
(Blatouch)
16:00 Volný termín Volný termín Jan Endršt - Daniel
120HS
(SKK Rokycany - Neumann)
Jan Endršt - Daniel
120HS
(SKK Rokycany - Neumann)
17:00 Petr Hartina - Ladislav Zahrádka
(Sparta Praha - Meteor Praha)
Petr Hartina - Ladislav Zahrádka
(Sparta Praha - Meteor Praha)
Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 9.1.2022
09:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
10:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
11:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
12:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
13:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
14:00
120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)

120HS
(OBSAZENO)
15:00 Sochorová-Kopáčková - Král-Kopáček
(Savoj -)
Sochorová-Kopáčková - Král-Kopáček
(Savoj -)
Sochorová-Kopáčková - Král-Kopáček
(Savoj -)
Sochorová-Kopáčková - Král-Kopáček
(Savoj -)
16:00 Bartoníček - Bartoničková
(Solnice)
Bartoníček - Bartoničková
(Solnice)
Bartoníček - Bartoničková
(Solnice)
Bartoníček - Bartoničková
(Solnice)
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín