Turnaj o pohár kantýnského

Jednotlivci. Přihlášení bude spuštěno 1.8.2020

 Aktualizovat termíny  Výsledky turnaje
Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
Út 25.8.2020
16:00 Lehocká
100HS
(Fernet)
Lehocká
100HS
(Fernet)
Lehocká
100HS
(Fernet)
Lehocká
100HS
(Fernet)
16:50 VR A
100HS
(VR A)
VR A
100HS
(VR A)
VR A
100HS
(VR A)
VR A
100HS
(VR A)
17:40 Ondřej Stránský
200HS
(SKK Vrchlabí)
Ondřej Stránský
200HS
(SKK Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
18:30 Ondřej Stránský
200HS
(SKK Vrchlabí)
Ondřej Stránský
200HS
(SKK Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
19:20 Pavič Michal
100HS
(Odry)
Dvorský Pavel
100HS
(Odry)
Černý Zdeněk
100HS
(Horní Benešov)
Trávníček Jiří
100HS
(Vyškov)
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 26.8.2020
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:30 Šmídová Kateřina
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Šmídová Kateřina
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Šmídová Kateřina
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Volný termín
19:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 27.8.2020
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:40 Vlado Žiško
100HS
(SKK Vrchlabí)
Lukáš Trýzna
100HS
(SKK Vrchlabí)
Josef Šálek
100HS
(Lokomotiva Ústí)
Jitka Šálková
100HS
(SKK Bílina)
18:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 28.8.2020
16:00 Fejfarová Martina
100HS
(SKK Vrchlabí)
Volný termín Filip
100HS
(Matouš)
Volný termín
16:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:40 Sochorová
100HS
(K9)
Král
100HS
(K9)
Pek
100HS
(K9)
Volný termín
18:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 29.8.2020
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:10 Konik
100HS
(Fernet)
Cerman
100HS
(Fernet)
Blanka
100HS
(Fernet)
Indrak M
100HS
(Fernet)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 30.8.2020
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:50 Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
11:40 Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
Sedláčková
200HS
(SK Žižkov)
12:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 1.9.2020
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:30 Jana Florianová
200HS
(TJ Bižuterie)
Jana Florianová
200HS
(TJ Bižuterie)
Jana Florianová
200HS
(TJ Bižuterie)
Jana Florianová
100HS
(TJ Bižuterie)
19:20 Iveta Seifertová
200HS
(TJ Bižuterie)
Iveta Seifertová
200HS
(TJ Bižuterie)
Iveta Seifertová
200HS
(TJ Bižuterie)
Iveta Seifertová
100HS
(TJ Bižuterie)
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 2.9.2020
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:50 Limbersky
100HS
Limbersky
100HS
Volný termín Volný termín
17:40 Graciasovi
100HS
Graciasovi
100HS
Volný termín Volný termín
18:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Balzer David
100HS
(Praha)
Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 3.9.2020
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:50 Volný termín Volný termín Vlado Žiško
100HS
(SKK Vrchlabi)
Eva Fajstavrová
100HS
(SKK Vrchlabí)
17:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 4.9.2020
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:30 Volf
100HS
(Rokytnice)
Volf
100HS
(Rokytnice)
Volf
200HS
(Rokytnice)
Volf
200HS
(Rokytnice)
19:20 Volf
100HS
(Rokytnice)
Volf
100HS
(Rokytnice)
Volf
200HS
(Rokytnice)
Volf
200HS
(Rokytnice)
20:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 5.9.2020
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:30 Obsazeno
Obsazeno
Obsazeno
Obsazeno
18:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 6.9.2020
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:40 Kuzma Jozef
200HS
(TJ Sokol Bohumín)
Volný termín Volný termín Volný termín
12:30 Kuzma Jozef
200HS
(TJ Sokol Bohumín)
Volný termín Volný termín Volný termín
13:20 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:40 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Rusin František
200HS
(KK Slavoj Praha)
Rusin František
200HS
(KK Slavoj Praha)
Rusin František
200HS
(KK Slavoj Praha)
Volný termín
18:20 Rusin František
200HS
(KK Slavoj Praha)
Rusin František
200HS
(KK Slavoj Praha)
Rusin František
200HS
(KK Slavoj Praha)
Volný termín
19:10 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:50 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín