Krakonošův pohár 2019-2020

Disciplína 120 HS, dvojice. Přihlášení bude spuštěno 20.11.2019.

Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
Pá 13.12.2019
15:00 KABLO
KABLO
KABLO
KABLO
16:00 KABLO
KABLO
KABLO
KABLO
17:00 KABLO
KABLO
KABLO
KABLO
18:00 KABLO
KABLO
KABLO
KABLO
19:00 KABLO
KABLO
KABLO
KABLO
20:00 KABLO
KABLO
KABLO
KABLO
21:00 KABLO
KABLO
KABLO
KABLO
So 14.12.2019
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:00 Škodova - Lehocká
(Fernet ženy Vrchlabí)
Škodova - Lehocká
(Fernet ženy Vrchlabí)
Polanská - Jiroušová
(Fernet)
Polanská - Jiroušová
(Fernet)
14:00 Kohutek - Nitka
(Sokol Bohumín)
Kohutek - Nitka
(Sokol Bohumín)
Peli - Peli
(Sokol Bohumín)
Peli - Peli
(Sokol Bohumín)
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 15.12.2019
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:00 Vik Miloslav - Vik Lukáš
(TJ Sokol Kolín - TJ Třebíč)
Vik Miloslav - Vik Lukáš
(TJ Sokol Kolín - TJ Třebíč)
Volný termín Volný termín
12:00 Vik Lukáš - Viková Dana
(TJ Třebíč - SKK Jičín)
Vik Lukáš - Viková Dana
(TJ Třebíč - SKK Jičín)
Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Lenka Ježková - Jan Ježek
(Skk Vrchlabí)
Lenka Ježková - Jan Ježek
(Skk Vrchlabí)
Vitvar Karel - Vitvarová Šárka
(Partyzáni)
Vitvar Karel - Vitvarová Šárka
(Partyzáni)
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 16.12.2019
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Král - Pek st.
(- K9)
Král - Pek st.
(- K9)
Rolf - Rolf
(Vrchlabí)
Rolf - Rolf
(Vrchlabí)
18:00 František Černý - Petr Kolář
(SKK Jičín)
František Černý - Petr Kolář
(SKK Jičín)
Rychtar - Rychtar
(Vrchlabi - Vrchlabí)
Rychtar - Rychtar
(Vrchlabi - Vrchlabí)
19:00 Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
20:00 Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
Bobule - Blatouch - Bobule - Blatouch
(Bobule - Blatouch)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 17.12.2019
15:00 Jan Šugra - Pavel Hanč
(Technici)
Jan Šugra - Pavel Hanč
(Technici)
Jan Šugra - Pavel Hanč
(Technici)
Jan Šugra - Pavel Hanč
(Technici)
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 -
(Tespo Hořice)
-
(Tespo Hořice)
-
(Tespo Hořice)
-
(Tespo Hořice)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 18.12.2019
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Rychtář - Lux
(Vrchlabí)
Rychtář - Lux
(Vrchlabí)
Votočková - Maršík Z.
(Vrchlabí)
Votočková - Maršík Z.
(Vrchlabí)
18:00 Petr Holý - Zdeněk Babka
(Lokomotiva Trutnov)
Petr Holý - Zdeněk Babka
(Lokomotiva Trutnov)
Pepa Prokopec - Marek Plšek
(Lokomotiva Trutnov)
Pepa Prokopec - Marek Plšek
(Lokomotiva Trutnov)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 19.12.2019
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Chlum Aleš - Chudoba Vít
(Technici)
Chlum Aleš - Chudoba Vít
(Technici)
Luboš Kolařík - Monika Hercíková
(SKK Jičín)
Luboš Kolařík - Monika Hercíková
(SKK Jičín)
17:00 Eva Faistavrova - Lenka Ježková
(Skk Vrchlabí)
Eva Faistavrova - Lenka Ježková
(Skk Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 20.12.2019
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Novák - Repčík
(Kuželky Jiskra Hazlov)
Novák - Repčík
(Kuželky Jiskra Hazlov)
Novák - Repčík
(Kuželky Jiskra Hazlov)
Novák - Repčík
(Kuželky Jiskra Hazlov)
18:00 Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Jiří Větrovský - Pavel Muler
(Lihový kopec - Jilemnice)
Jiří Větrovský - Pavel Muler
(Lihový kopec - Jilemnice)
19:00 Miloš Veigl-Roman Straka - Zdeněk Babka-David Ryzák
(Trutnov)
Miloš Veigl-Roman Straka - Zdeněk Babka-David Ryzák
(Trutnov)
Miloš Veigl-Roman Straka - Zdeněk Babka-David Ryzák
(Trutnov)
Miloš Veigl-Roman Straka - Zdeněk Babka-David Ryzák
(Trutnov)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 21.12.2019
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Daniela Hlaváčová - Patrik Lojda
(TJ KK Louny)
Daniela Hlaváčová - Patrik Lojda
(TJ KK Louny)
Zeman - Vincze
(Tj Bižu Jablonec nad Nisou)
Zeman - Vincze
(Tj Bižu Jablonec nad Nisou)
15:00 Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
16:00 Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
Stránský Ondřej -
(Vrchlabí -)
17:00 Chlum Aleš - Šugra Jan
(Technici)
Chlum Aleš - Šugra Jan
(Technici)
Cerman - Indrák - Cerman - Indrák
(Fernet)
Cerman - Indrák - Cerman - Indrák
(Fernet)
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 22.12.2019
09:00 Janoušek - Jizba Miroslav
(Velenice)
Janoušek - Jizba Miroslav
(Velenice)
Janoušek - Jizba Miroslav
(Velenice)
Janoušek - Jizba Miroslav
(Velenice)
10:00 Jizba Roman - Jírovec Martin
(Velenice)
Jizba Roman - Jírovec Martin
(Velenice)
Jizba Roman - Jírovec Martin
(Velenice)
Jizba Roman - Jírovec Martin
(Velenice)
11:00 Janoušek Petr - Jizba Miroslav
(Velenice)
Janoušek Petr - Jizba Miroslav
(Velenice)
Janoušek Petr - Jizba Miroslav
(Velenice)
Janoušek Petr - Jizba Miroslav
(Velenice)
12:00 Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
13:00 Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
14:00 Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
Němeček - Němeček
(SKP Kuželky HK)
15:00 indrák - polanská
(- fernet)
indrák - polanská
(- fernet)
Lehocká - Stejskal
(Vrchlabí)
Lehocká - Stejskal
(Vrchlabí)
16:00 Černík - Rychtářová
(SKPK HK)
Černík - Rychtářová
(SKPK HK)
Rychtář - Mejznar
(Vrchlabí)
Rychtář - Mejznar
(Vrchlabí)
17:00 Zívrová - Krausová
(Vrchlabí)
Zívrová - Krausová
(Vrchlabí)
glos josef - glos josef
(vrchlabí)
glos josef - glos josef
(vrchlabí)
18:00 šťastník lad - kafková hana
(vrchlabí)
šťastník lad - kafková hana
(vrchlabí)
Zajíc - Kužel
(LK - KL)
Zajíc - Kužel
(LK - KL)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 23.12.2019
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Ivan Vondráček - Jaromír Šklíba
(SKK Hořice)
Ivan Vondráček - Jaromír Šklíba
(SKK Hořice)
Marek Plšek - Radek Kroupa
(Loko Trutnov - SKK Hořice)
Marek Plšek - Radek Kroupa
(Loko Trutnov - SKK Hořice)
17:00 Ježková - Zajícová
(A je to...)
Ježková - Zajícová
(A je to...)
Filip Matouš - Adam Svatý
(Vrchlabí)
Filip Matouš - Adam Svatý
(Vrchlabí)
18:00 -
(Tespo Hořice)
-
(Tespo Hořice)
Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 27.12.2019
15:00 Kohlíčková
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíčková
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíčková
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíčková
(TJ Jiskra Nový Bor)
16:00 Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
17:00 Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
18:00 Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
19:00 Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
20:00 Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
21:00 Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
Žižkov Praha
So 28.12.2019
09:00 Málek - Málek
(- Ústí nad Labem)
Málek - Málek
(- Ústí nad Labem)
Málek - Málek
(- Ústí nad Labem)
Málek - Málek
(- Ústí nad Labem)
10:00 -
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
11:00 -
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
12:00 -
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
13:00 -
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
14:00 -
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
15:00 -
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
16:00 -
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
-
(Rudná -)
17:00 -
(Rudná)
-
(Rudná)
-
(Rudná)
-
(Rudná)
18:00 Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
19:00 Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
20:00 Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
Kučera - Kučera
(TJ Centropen Dačice)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 29.12.2019
09:00 Sýs Lukáš -
(Tj Jilemnice -)
Sýs Lukáš -
(Tj Jilemnice -)
Sýs Lukáš -
(Tj Jilemnice -)
Sýs Lukáš -
(Tj Jilemnice -)
10:00 František Jankto - Martin Khol
(Loko Trutnov)
František Jankto - Martin Khol
(Loko Trutnov)
Sochorová - Kopáčova
(Savojandy)
Sochorová - Kopáčova
(Savojandy)
11:00 Lehocká - Krausová
(Vrchlabí)
Lehocká - Krausová
(Vrchlabí)
Maršík Zdeněk - Lux Jaroslav
(SKK Vrchlabí)
Maršík Zdeněk - Lux Jaroslav
(SKK Vrchlabí)
12:00 Kuhová - Graciasová
(Vrchlabí)
Kuhová - Graciasová
(Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
13:00 Monika Radová - Stanislav Rada
(TJ VTŽ Chomutov)
Monika Radová - Stanislav Rada
(TJ VTŽ Chomutov)
Leona Radová - Jakub Rada
(TJ VTŽ Chomutov)
Leona Radová - Jakub Rada
(TJ VTŽ Chomutov)
14:00 Stejskal - Valent
(Vrchlabí)
Stejskal - Valent
(Vrchlabí)
glos jos. - šťastník lad.
(vrchlabí)
glos jos. - šťastník lad.
(vrchlabí)
15:00 Vojtěch-Kovalčík - Zeman-Stýblo
(Šutrman Hořice)
Vojtěch-Kovalčík - Zeman-Stýblo
(Šutrman Hořice)
Vojtěch-Kovalčík - Zeman-Stýblo
(Šutrman Hořice)
Vojtěch-Kovalčík - Zeman-Stýblo
(Šutrman Hořice)
16:00 Veronika Petrov - Ivana Kaanová
(KK Konstruktiva - KK Slavia Praha)
Veronika Petrov - Ivana Kaanová
(KK Konstruktiva - KK Slavia Praha)
Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
17:00 Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
18:00 Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
Vrchlabi A -
(- Vrchlabí)
Jiří Větrovský - Krikl Tomáš
(Lihový kopec - Partizáni)
Jiří Větrovský - Krikl Tomáš
(Lihový kopec - Partizáni)
19:00 Hrdinová - Cvejnová
Hrdinová - Cvejnová
Hrdinová - Cvejnová
Hrdinová - Cvejnová
20:00 Hrdinová - Cvejnová
Hrdinová - Cvejnová
Hrdinová - Cvejnová
Hrdinová - Cvejnová
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 30.12.2019
15:00 Šmídová Kateřina - Šulc Miroslav
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Šmídová Kateřina - Šulc Miroslav
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Kejzlar Jaroslav - Rolc Ladislav
(Rychnov nad Kněžnou)
Kejzlar Jaroslav - Rolc Ladislav
(Rychnov nad Kněžnou)
16:00 Chlumská -
(KK Konstruktiva Praha -)
Chlumská -
(KK Konstruktiva Praha -)
Chlumská -
(KK Konstruktiva Praha -)
Chlumská -
(KK Konstruktiva Praha -)
17:00 Chlumská -
(KK Konstruktiva Praha -)
Chlumská -
(KK Konstruktiva Praha -)
Brada 1 - Brada2
(Brada 1 - Brda2)
Brada 1 - Brada2
(Brada 1 - Brda2)
18:00 Brada 3 - Brada4
(Brada 3 - Brada4)
Brada 3 - Brada4
(Brada 3 - Brada4)
Brada 5 - Brada 6
(Brada)
Brada 5 - Brada 6
(Brada)
19:00 Brada 7 - Brada 8
(Brada)
Brada 7 - Brada 8
(Brada)
Vízner 1 - Vízner 2
(Brada)
Vízner 1 - Vízner 2
(Brada)
20:00 Blatouch - Blatouch
(Bobule)
Blatouch - Blatouch
(Bobule)
Blatouch - Blatouch
(Bobule)
Blatouch - Blatouch
(Bobule)
21:00 Blatouch - Blatouch
(Bobule)
Blatouch - Blatouch
(Bobule)
Blatouch - Blatouch
(Bobule)
Blatouch - Blatouch
(Bobule)
Čt 2.1.2020
15:00 Hažva Jaroslav - Vrabec Roman
(KK Zalabák Smiřice)
Hažva Jaroslav - Vrabec Roman
(KK Zalabák Smiřice)
Janeček Michal - Janeček Michal
(KK Zalabák Smiřice)
Janeček Michal - Janeček Michal
(KK Zalabák Smiřice)
16:00 Pavlata - Pavlata
(SKK Jičín)
Pavlata - Pavlata
(SKK Jičín)
Pavlata - Pavlata
(SKK Jičín)
Pavlata - Pavlata
(SKK Jičín)
17:00 Rychtar - Král
(Vrchlabí)
Rychtar - Král
(Vrchlabí)
Zívr - Čermák
Zívr - Čermák
18:00 Jiří MARTIN - Jakub NYKRYN
(Kablo)
Jiří MARTIN - Jakub NYKRYN
(Kablo)
Lad.Erben - Lad.Stěpán
(Blátáci)
Lad.Erben - Lad.Stěpán
(Blátáci)
19:00 Hrdinová
Pecina
Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 3.1.2020
15:00 Vávrová - Šamalová
(Jičín -)
Vávrová - Šamalová
(Jičín -)
Nožičková - Šedivá
(Jičín -)
Nožičková - Šedivá
(Jičín -)
16:00 Kratochvíl - Kratochvílová
(Trutnov)
Kratochvíl - Kratochvílová
(Trutnov)
Nedomlel - Ruffer
(Trutnov)
Nedomlel - Ruffer
(Trutnov)
17:00 Friedová - Janák
(Trutnov - Ttutnov)
Friedová - Janák
(Trutnov - Ttutnov)
Trutnov - Trutnov
(Trutnov)
Trutnov - Trutnov
(Trutnov)
18:00 Zajic - Zajic
(Lihovy kopec)
Zajic - Zajic
(Lihovy kopec)
Zajic - Zajic
(Lihovy kopec)
Zajic - Zajic
(Lihovy kopec)
19:00 Stříbrný - Volf
(Rokytnice nad Jizerou)
Stříbrný - Volf
(Rokytnice nad Jizerou)
-
(Rokytnice -)
-
(Rokytnice -)
20:00 Hanout, Valášek - Řebíček, Cvrček
(Rokytnice nad Jizerou)
Hanout, Valášek - Řebíček, Cvrček
(Rokytnice nad Jizerou)
Hanout, Valášek - Řebíček, Cvrček
(Rokytnice nad Jizerou)
Hanout, Valášek - Řebíček, Cvrček
(Rokytnice nad Jizerou)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 4.1.2020
09:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
10:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
11:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
12:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
13:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
14:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
15:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
16:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
17:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
18:00 Polanská - Lehocká
(Fernet)
Polanská - Lehocká
(Fernet)
Pek - Krausová
(K9 - Bláťáci)
Pek - Krausová
(K9 - Bláťáci)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 5.1.2020
09:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
10:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
11:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
12:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
13:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
14:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
15:00 Přebory
Přebory
Přebory
Přebory
16:00 Dejda Filip - Čožík Tomáš
(KKJP Poděbrady - Tj Sokol Tehovec)
Dejda Filip - Čožík Tomáš
(KKJP Poděbrady - Tj Sokol Tehovec)
Volný termín Volný termín
17:00 Lad.Erben - JanaKalenská
(Blátáci - Blátaci)
Lad.Erben - JanaKalenská
(Blátáci - Blátaci)
Sochorová - Král
(K9)
Sochorová - Král
(K9)
18:00 Vašek Šmída - David Urbánek
(Tj Start Rychnov nad Kněžnou)
Vašek Šmída - David Urbánek
(Tj Start Rychnov nad Kněžnou)
Jaroslav Šmejda - Ladislav Urbánek
Jaroslav Šmejda - Ladislav Urbánek
19:00 Střelnice Švejk -
Střelnice Švejk -
Střelnice Švejk -
Střelnice Švejk -
20:00 Střelnice Švejk -
Střelnice Švejk -
Střelnice Švejk -
Střelnice Švejk -
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín