Turnaj o pohár kantýnského

Jednotlivci

Dráha 1 Dráha 2 Dráha 3 Dráha 4
St 21.8.2019
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Stránský Štěpán
100HS
(SKK Vrchlabí SPVR)
Stránský Štěpán
100HS
(SKK Vrchlabí SPVR)
Žiško Vlado
100HS
(SKK Vrchlabí)
Žiško Vlado
100HS
(SKK Vrchlabí)
18:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 22.8.2019
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 23.8.2019
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:15 Šulc Miroslav
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Šmídová Kateřina
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Vondráček Ivan
200HS
(SKK Hořice)
Horák Luděk
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
19:00 Šulc Miroslav
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Šmídová Kateřina
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
Vondráček Ivan
200HS
(SKK Hořice)
Horák Luděk
200HS
(TJ Dvůr Králové n.L.)
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 24.8.2019
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 25.8.2019
10:00 Stanislav Vesecký
200HS
(KK Konstruktiva Praha)
Václav Webr
200HS
(SKK Rokycany)
Volný termín Volný termín
10:45 Stanislav Vesecký
200HS
(KK Konstruktiva Praha)
Václav Webr
200HS
(SKK Rokycany)
Volný termín Volný termín
11:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:45 Michaela Beňová
100HS
(TJ Spartak Přerov)
Adéla Víšová
100HS
(SKK Náchod)
Eliška Boučková
100HS
(SKK Náchod)
Daniel Zuzánek
100HS
(TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou)
14:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 1.9.2019
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 2.9.2019
16:00 Žiško Vlado
200HS
(SKK Vrchlabí)
Eva Fajstavrová
200HS
(SKK Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
16:45 Žiško Vlado
200HS
(SKK Vrchlabí)
Eva Fajstavrová
200HS
(SKK Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
17:30 Rychtář
100HS
(0)
Král
100HS
(0)
David Ryzák
200HS
(Tj Lokomotiva Trutnov)
Marek Žoudlík
200HS
(Tj Lokomotiva Trutnov)
18:15 Volný termín Volný termín David Ryzák
200HS
(Tj Lokomotiva Trutnov)
Marek Žoudlík
200HS
(Tj Lokomotiva Trutnov)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 3.9.2019
16:00 Jan Šugra
100HS
(Probyt)
Vit Chudoba
100HS
(Probyt)
Aleš chlum
100HS
(Probyt)
Volný termín
16:45 Volný termín Volný termín NYKRYN Jakub
100HS
(Kablo)
MARTIN Jiří
100HS
(Kablo)
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:15 -
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
19:00 -
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
19:45 -
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
20:30 -
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
-
200HS
(Rokytnice)
St 4.9.2019
16:00 Penička
100HS
(Blatouch)
Cerman
100HS
(Blatouch)
Volný termín Volný termín
16:45 Jan Roza
100HS
(TJ Poříčí)
Jan Roza
100HS
(TJ Poříčí)
Michal Rolf
100HS
(Vrchlabí)
Volný termín
17:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:15 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Tespo Hořice
100HS
(Tespo Hořice)
Tespo Hořice
100HS
(Tespo Hořice)
Tespo Hořice
100HS
(Tespo Hořice)
Tespo Hořice
100HS
(Tespo Hořice)
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 5.9.2019
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Jiří Pachl
200HS
(Lokomotiva Liberec)
Václav Vlk
200HS
(Lokomotiva Liberec)
Havlík Aleš
200HS
(Lokomotiva Liberec)
Tomášek Jaromír
200HS
(Lokomotiva Liberec)
17:30 Jiří Pachl
200HS
(Lokomotiva Liberec)
Václav Vlk
200HS
(Lokomotiva Liberec)
Havlík Aleš
200HS
(Lokomotiva Liberec)
Tomášek Jaromír
200HS
(Lokomotiva Liberec)
18:15 Volný termín Doucha Jiří
200HS
(SKK Náchod)
Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Doucha Jiří
200HS
(SKK Náchod)
Volný termín Volný termín
19:45 Maciej Kląskała
200HS
(Wronki)
Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Maciej Kląskała
200HS
(Wronki)
Volný termín Volný termín Ringel
100HS
(Skk Jičín)
Pá 6.9.2019
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:45 Fajstavrova
100HS
(Vrchlabí)
Žiško Vlado
100HS
(SKK Vrchlabí)
Fejfarová Martina
100HS
(SKK Vrchlabí)
-
100HS
(Praha)
17:30 Sochorová Andrea
100HS
()
Sochor Petr
100HS
()
M.Král
100HS
(K9)
Rychtář
100HS
()
18:15 Volný termín Volný termín Cerman
100HS
(Blatouch)
Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:45 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:30 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín