Krakonošův pohár

Disciplina 120 HS, dvojice

 Aktualizovat termíny
Dráha 1 Dráha 2 Dráha 2 Dráha 4
Pá 14.12.2018
15:00 Jiroušová - Polanská
(Nereg)
Jiroušová - Polanská
(Nereg)
Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Trýzna - Žiško
(Vrchlabí)
Trýzna - Žiško
(Vrchlabí)
Sýs - Zívr
(Vrchlabí)
Sýs - Zívr
(Vrchlabí)
19:00 Rychtář - Král
(K9)
Rychtář - Král
(K9)
Volný termín Volný termín
20:00 Martin Ledwoň - Kamila Ledwoňová
(SK Děčín)
Martin Ledwoň - Kamila Ledwoňová
(SK Děčín)
Fejfarová Martina - Maršík Martin
(SKK Vrchlabí)
Fejfarová Martina - Maršík Martin
(SKK Vrchlabí)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 15.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
11:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
12:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
13:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
14:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
15:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
16:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 16.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
11:00 Šimek - Šimek
(Husovice)
Šimek - Šimek
(Husovice)
Lidman - Lidman
(Hazlov)
Lidman - Lidman
(Hazlov)
12:00 (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové)
13:00 (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové)
14:00 (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové)
15:00 Jaroslav Soukup - Pavel Kaan
(SKK Jičín - SKK Jičín)
Jaroslav Soukup - Pavel Kaan
(SKK Jičín - SKK Jičín)
Jaroslav Soukup ml - Luboš Kolařík
(SKK Jičín - SKK Jičín)
Jaroslav Soukup ml - Luboš Kolařík
(SKK Jičín - SKK Jičín)
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Jan Bürger - Stašák
(Praha)
Jan Bürger - Stašák
(Praha)
18:00 František Černý - Petr Kolář
(SKK Jičín)
František Černý - Petr Kolář
(SKK Jičín)
Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Jiří Větrovský - Jan Větrovský
(Drtiči)
Jiří Větrovský - Jan Větrovský
(Drtiči)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 17.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Havlík - Havlík
(Loko Liberec)
Havlík - Havlík
(Loko Liberec)
Čermák Petr - Čermák Petr
(Jilemnice)
Čermák Petr - Čermák Petr
(Jilemnice)
17:00 Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
18:00 (KK Konstruktiva Praha) (KK Konstruktiva Praha) (KK Konstruktiva Praha) (KK Konstruktiva Praha)
19:00 Gracias - Gracias
(Vrchlabí)
Gracias - Gracias
(Vrchlabí)
Šťastník - Maršík
(Vrchlabí)
Šťastník - Maršík
(Vrchlabí)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 18.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 (Kablo) (Kablo) (Kablo) (Kablo)
17:00 Volný termín Volný termín ŠTĚPÁN - ERBEN
(Blátaci - Blátáci)
ŠTĚPÁN - ERBEN
(Blátaci - Blátáci)
18:00 Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Hančová Alice - Král Miroslav
(ner.)
Hančová Alice - Král Miroslav
(ner.)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 19.12.2018
15:00 Cerman - Pěnička
((Blatouch))
Cerman - Pěnička
((Blatouch))
Koník - Špicar
((Vrchlabí))
Koník - Špicar
((Vrchlabí))
16:00 Pěnička - Cerman
(Blatouch)
Pěnička - Cerman
(Blatouch)
Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
19:00 Jakub Kašpar - Daniel Zuzánek
(Spartak Rokytnice n.J.)
Jakub Kašpar - Daniel Zuzánek
(Spartak Rokytnice n.J.)
Volný termín Volný termín
20:00 Iveta Kašparová - Zuzana Tulková
(nereg.)
Iveta Kašparová - Zuzana Tulková
(nereg.)
Iveta Kašparová - Zuzana Tulková
(nereg.)
Iveta Kašparová - Zuzana Tulková
(nereg.)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 20.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 (Zentiva Praha) (Zentiva Praha) (Zentiva Praha) (Zentiva Praha)
18:00 Chráska Dalibor - Adamů Jan
(TJ Červený Kostelec - SKK Primátor Náchod)
Chráska Dalibor - Adamů Jan
(TJ Červený Kostelec - SKK Primátor Náchod)
Chráska Dalibor - Adamů Jan
(TJ Červený Kostelec - SKK Primátor Náchod)
Chráska Dalibor - Adamů Jan
(TJ Červený Kostelec - SKK Primátor Náchod)
19:00 Vaněk Petr - Bouda Daniel
(TJ Červený Kostelec)
Vaněk Petr - Bouda Daniel
(TJ Červený Kostelec)
Vaněk Petr - Bouda Daniel
(TJ Červený Kostelec)
Vaněk Petr - Bouda Daniel
(TJ Červený Kostelec)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 21.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Lehocká - Škodová
(Fernet)
Lehocká - Škodová
(Fernet)
17:00 Kablo pronájem -
(Kablo - )
Kablo pronájem -
(Kablo - )
Kablo pronájem -
(Kablo - )
Kablo pronájem -
(Kablo - )
18:00 Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
19:00 Ondřej Černý - Martin Zvoníček
(SKK Hořice)
Ondřej Černý - Martin Zvoníček
(SKK Hořice)
Ondřej Černý - Martin Zvoníček
(SKK Hořice)
Ondřej Černý - Martin Zvoníček
(SKK Hořice)
20:00 Lukáš Janko - Daniel Balcar
(KK Slavoj Praha - SKK Nàchod)
Lukáš Janko - Daniel Balcar
(KK Slavoj Praha - SKK Nàchod)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 22.12.2018
09:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
10:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
11:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
12:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Petr Horáček - Dušan Fajstauer
(Jilemnice)
Petr Horáček - Dušan Fajstauer
(Jilemnice)
Pavel Muller - František Zuzánek
(TJ Jilemnice)
Pavel Muller - František Zuzánek
(TJ Jilemnice)
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Straka - Holý
(Lokomotiva Trutnov)
Straka - Holý
(Lokomotiva Trutnov)
Erben - Kalenská
(Blátáci)
Erben - Kalenská
(Blátáci)
17:00 Tereza Venclová - Adam Svatý
(Skk Vrchlabí)
Tereza Venclová - Adam Svatý
(Skk Vrchlabí)
Tereza Venclová - Adam Svatý
(Skk Vrchlabí)
Tereza Venclová - Adam Svatý
(Skk Vrchlabí)
18:00 Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabi - Vrchlabí )
Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabi - Vrchlabí )
Rychtař - Rychtař
(Vrchlabí)
Rychtař - Rychtař
(Vrchlabí)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 23.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 (Rokytnice) (Rokytnice) (Rokytnice) (Rokytnice)
11:00 Šrajerová Irena - Havrda Marcel
(SKP Hradec králové - Praha)
Šrajerová Irena - Havrda Marcel
(SKP Hradec králové - Praha)
(Viková) (Viková)
12:00 (Viková) (Viková) Pavel Jurásek - Michal Laga
(Tj Jiskra Otrokovice - Tj Sokol Machová)
Pavel Jurásek - Michal Laga
(Tj Jiskra Otrokovice - Tj Sokol Machová)
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 26.12.2018
15:00 Tespo Hořice - Tespo Hořice
(Tespo Hořice)
Tespo Hořice - Tespo Hořice
(Tespo Hořice)
Volný termín Volný termín
16:00 (Tespo Hořice) (Tespo Hořice) (Tespo Hořice) (Tespo Hořice)
17:00 Votočková J. - Šimůnková R.
(SKK Vrchlabí - SKK Náchod)
Votočková J. - Šimůnková R.
(SKK Vrchlabí - SKK Náchod)
MARTIN Jiří - NYKRYN Jakub
(kablo)
MARTIN Jiří - NYKRYN Jakub
(kablo)
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 27.12.2018
15:00 KHOL Zdeněk - KHOL Martin
(Loko Trutnov)
KHOL Zdeněk - KHOL Martin
(Loko Trutnov)
Volný termín Volný termín
16:00 Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
17:00 Rucker
(Hořice )
Rucker
(Hořice )
Volný termín Volný termín
18:00 Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabí)
Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabí)
Lumendova - Lumendova
(Vrchlabí)
Lumendova - Lumendova
(Vrchlabí)
19:00 Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
20:00 Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
21:00 Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Pá 28.12.2018
15:00 Kučera - Kučera
(Dacice)
Kučera - Kučera
(Dacice)
Kučera - Kučera
(Dacice)
Kučera - Kučera
(Dacice)
16:00 Pavel Gracias - Václav Vejdělek
(SKK Vrchlabí)
Pavel Gracias - Václav Vejdělek
(SKK Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
17:00 Kohlíčková Lenka - Kohlíček Petr
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíčková Lenka - Kohlíček Petr
(TJ Jiskra Nový Bor)
(TJ Jiskra Nový Bor) (TJ Jiskra Nový Bor)
18:00 Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
19:00 Polanská - Indrák
(Vrchlabí)
Polanská - Indrák
(Vrchlabí)
Ladislav Štěpán - Vít Krejbich
(Bláťáci)
Ladislav Štěpán - Vít Krejbich
(Bláťáci)
20:00 Adriana Svobodová - Ondřej Stránský
(KC Zlín - SKK Vrchlabí)
Adriana Svobodová - Ondřej Stránský
(KC Zlín - SKK Vrchlabí)
Limbersky - Limberska
(Skk vrchlabi - Drtici)
Limbersky - Limberska
(Skk vrchlabi - Drtici)
21:00 Stránský - Stránský
()
Stránský - Stránský
()
Kučera - Kučera
(Dacice)
Kučera - Kučera
(Dacice)
So 29.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
11:00 Ivana Kaanová - Veronika Petrov
(Slávia Praha - Konstruktiva Praha)
Ivana Kaanová - Veronika Petrov
(Slávia Praha - Konstruktiva Praha)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
12:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
13:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
14:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
15:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
16:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
17:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
18:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
19:00 (Bína) (Bína) (Bína) (Bína)
20:00 (Bína) (Bína) (Bína) (Bína)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 30.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:00 Šimůnková
()
Balzer
()
Volný termín Volný termín
12:00 Jiří Čihák - František Vondráček
(KK Konstruktiva)
Jiří Čihák - František Vondráček
(KK Konstruktiva)
(KK Konstruktiva) (KK Konstruktiva)
13:00 Ladislav Erben - Věra Krausová
(Bláťáci)
Ladislav Erben - Věra Krausová
(Bláťáci)
Zj - Zv
(Lk - P)
Zj - Zv
(Lk - P)
14:00 Lukáš Sýs - Vrabcova Hana
(Tj Jilemnice)
Lukáš Sýs - Vrabcova Hana
( - Tj Jilemnice)
Květa Milotová - Karel Truhlář
(Jilemnice)
Květa Milotová - Karel Truhlář
(Jilemnice)
15:00 (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod)
16:00 (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod)
17:00 Brada1 - Brada2
(Brada)
Brada1 - Brada2
(Brada)
Brada3 - Brada4
(Brada)
Brada3 - Brada4
(Brada)
18:00 Brada5 - Brada6
(BRADA-RYBNÍČEK - Brada)
Brada5 - Brada6
(BRADA-RYBNÍČEK - Brada)
Brada7 - Brad8
(Brada)
Brada7 - Brad8
(Brada)
19:00 Sochorová - Hančová
(ner.)
Sochorová - Hančová
(ner.)
Pek st. - Král
(K9)
Pek st. - Král
(K9)
20:00 Jiri Vetrovsky - Pavel Muller
(Drtici - Jilemnice)
Jiri Vetrovsky - Pavel Muller
(Drtici - Jilemnice)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 2.1.2019
15:00 Šmída Václav - Doškářová Anna
(TJ start Rychnov nad Kněžnou - KK Kosmonosy)
Šmída Václav - Doškářová Anna
(TJ start Rychnov nad Kněžnou - KK Kosmonosy)
Seniura Jakub - Šípek Vojtěch
(TJ Start Rychnov nad Kněžnou)
Seniura Jakub - Šípek Vojtěch
(TJ Start Rychnov nad Kněžnou)
16:00 Volný termín Volný termín Horák Miroslav - Valent Pavel
(Kablo)
Horák Miroslav - Valent Pavel
(Kablo)
17:00 Votočková J. - Rolf M.
(SKK Vrchlabí)
Votočková J. - Rolf M.
(SKK Vrchlabí)
Graciasova - Limberská
(Vrchlabí)
Graciasova - Limberská
(Vrchlabí)
18:00 Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
19:00 Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
20:00 Šťastní Vláďa - Lux Jarda
(SKK Vrchlabí)
Šťastní Vláďa - Lux Jarda
(SKK Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
21:00 (Tj start Rychnov nad Kněžnou - TJ Start Rychnov nad Kněžnou) (Tj start Rychnov nad Kněžnou - TJ Start Rychnov nad Kněžnou) (Tj start Rychnov nad Kněžnou - TJ Start Rychnov nad Kněžnou) (Tj start Rychnov nad Kněžnou - TJ Start Rychnov nad Kněžnou)
Čt 3.1.2019
15:00 Holanec Petr - Šic Michal
(Lokomotiva Česká Třebová - TJ Tesla Pardubice )
Holanec Petr - Šic Michal
(Lokomotiva Česká Třebová - TJ Tesla Pardubice )
jana fajstauerová - zdenka knapová
(seniorky vrchlabí)
jana fajstauerová - zdenka knapová
(seniorky vrchlabí)
16:00 Suchardová - Gaudelová
(Bystroušky)
Suchardová - Gaudelová
(Bystroušky)
Volný termín Volný termín
17:00 Zívrová - Krausová
(Vrchlabí)
Zívrová - Krausová
(Vrchlabí)
Kouba Zdeněk - Koubová Květa
(Savoj Kunčice)
Kouba Zdeněk - Koubová Květa
(Savoj Kunčice)
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Sochorová - Král
(K9)
Sochorová - Král
(K9)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 4.1.2019
15:00 Kratochvílová - Kratochvílová
(Trutnov)
Kratochvílová - Kratochvílová
(Trutnov)
Volný termín Volný termín
16:00 Kratochvílová - Kratochvílová
(Trutnov)
Kratochvílová - Kratochvílová
(Trutnov)
Kratochvílová - Kratochvílová
(Trutnov)
Kratochvílová - Kratochvílová
(Trutnov)
17:00 Volný termín Volný termín Friedova - Friedovra
(Trutnov)
Friedova - Friedovra
(Trutnov)
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 5.1.2019
09:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
10:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
11:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
12:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
13:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
14:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
15:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
16:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Kouba Zdeněk - Kopáček Petr
(Savoj Kunčice)
Kouba Zdeněk - Kopáček Petr
(Savoj Kunčice)
Sochor Petr - Sochorová Andrea
(K9)
Sochor Petr - Sochorová Andrea
(K9)
19:00 Zajíc - Zajíc
(Lihový kopec)
Zajíc - Zajíc
(Lihový kopec)
Zajíc - Zajíc
(Lihový kopec)
Zajíc - Zajíc
(Lihový kopec)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 6.1.2019
09:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
10:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
11:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
12:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
13:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
14:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
15:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
16:00 Tomáš Bartoníček - Luboš Marek
(Hekťák Hořice)
Tomáš Bartoníček - Luboš Marek
(Hekťák Hořice)
Tomáš Bartoníček - Luboš Marek
(Hekťák Hořice)
Tomáš Bartoníček - Luboš Marek
(Hekťák Hořice)
17:00 Hažva J
()
Hažva M
()
Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín