Krakonošův pohár

Disciplina 120 HS, dvojice

 Aktualizovat termíny
Dráha 1 Dráha 2 Dráha 2 Dráha 4
Pá 14.12.2018
15:00 Jiroušová - Polanská
(Nereg)
Jiroušová - Polanská
(Nereg)
Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Trýzna - Žiško
(Vrchlabí)
Trýzna - Žiško
(Vrchlabí)
Sýs - Zívr
(Vrchlabí)
Sýs - Zívr
(Vrchlabí)
19:00 Rychtář - Král
(K9)
Rychtář - Král
(K9)
Volný termín Volný termín
20:00 Martin Ledwoň - Kamila Ledwoňová
(SK Děčín)
Martin Ledwoň - Kamila Ledwoňová
(SK Děčín)
Fejfarová Martina - Maršík Martin
(SKK Vrchlabí)
Fejfarová Martina - Maršík Martin
(SKK Vrchlabí)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 15.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
11:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
12:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
13:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
14:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
15:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
16:00 (Rudná) (Rudná) (Rudná) (Rudná)
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 16.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
Aleš Kohutek - Karol Nitka
(Sokol Bohumín)
11:00 Šimek - Šimek
(Husovice)
Šimek - Šimek
(Husovice)
Lidman - Lidman
(Hazlov)
Lidman - Lidman
(Hazlov)
12:00 (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové)
13:00 (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové)
14:00 (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové) (SKP Hradec Králové)
15:00 Jaroslav Soukup - Pavel Kaan
(SKK Jičín - SKK Jičín)
Jaroslav Soukup - Pavel Kaan
(SKK Jičín - SKK Jičín)
Jaroslav Soukup ml - Luboš Kolařík
(SKK Jičín - SKK Jičín)
Jaroslav Soukup ml - Luboš Kolařík
(SKK Jičín - SKK Jičín)
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Jan Bürger - Stašák
(Praha)
Jan Bürger - Stašák
(Praha)
18:00 František Černý - Petr Kolář
(SKK Jičín)
František Černý - Petr Kolář
(SKK Jičín)
Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Jiří Větrovský - Jan Větrovský
(Drtiči)
Jiří Větrovský - Jan Větrovský
(Drtiči)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Po 17.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Havlík - Havlík
(Loko Liberec)
Havlík - Havlík
(Loko Liberec)
Čermák Petr - Čermák Petr
(Jilemnice)
Čermák Petr - Čermák Petr
(Jilemnice)
17:00 Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš - Havlík Aleš
(Loko Liberec)
18:00 (KK Konstruktiva Praha) (KK Konstruktiva Praha) (KK Konstruktiva Praha) (KK Konstruktiva Praha)
19:00 Gracias - Gracias
(Vrchlabí)
Gracias - Gracias
(Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Út 18.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 (Kablo) (Kablo) (Kablo) (Kablo)
17:00 Volný termín Volný termín ŠTĚPÁN - ERBEN
(Blátaci - Blátáci)
ŠTĚPÁN - ERBEN
(Blátaci - Blátáci)
18:00 Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Hančová Alice - Král Miroslav
(ner.)
Hančová Alice - Král Miroslav
(ner.)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 19.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Pěnička - Cerman
(Blatouch)
Pěnička - Cerman
(Blatouch)
Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
Lédl Miloš - Jan Svoboda
(KK SDS Sadská)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 20.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 (Zentiva Praha) (Zentiva Praha) (Zentiva Praha) (Zentiva Praha)
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 21.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Fajstavrová - Fajstavrová
(Vrchlabí)
Volný termín Volný termín
17:00 Kablo pronájem -
(Kablo - )
Kablo pronájem -
(Kablo - )
Kablo pronájem -
(Kablo - )
Kablo pronájem -
(Kablo - )
18:00 Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
Kablo pronájem - Kablo pronájem
(Kablo)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 22.12.2018
09:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
10:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
11:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
12:00 Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
Jírovec - Jírovec
(Velenice)
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Petr Horáček - Dušan Fajstauer
(Jilemnice)
Petr Horáček - Dušan Fajstauer
(Jilemnice)
Pavel Muller - František Zuzánek
(TJ Jilemnice)
Pavel Muller - František Zuzánek
(TJ Jilemnice)
15:00 Martin Zvoníček - Ondřej Černý
(SKK Hořice)
Martin Zvoníček - Ondřej Černý
(SKK Hořice)
Ondřej Duchoň - Kryštof Košťál
(SKK Hořice)
Ondřej Duchoň - Kryštof Košťál
(SKK Hořice)
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabi - Vrchlabí )
Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabi - Vrchlabí )
Rychtař - Rychtař
(Vrchlabí)
Rychtař - Rychtař
(Vrchlabí)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 23.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:00 Šrajerová Irena - Havrda Marcel
(SKP Hradec králové - Praha)
Šrajerová Irena - Havrda Marcel
(SKP Hradec králové - Praha)
(Viková) (Viková)
12:00 (Viková) (Viková) Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 26.12.2018
15:00 Tespo Hořice - Tespo Hořice
(Tespo Hořice)
Tespo Hořice - Tespo Hořice
(Tespo Hořice)
Volný termín Volný termín
16:00 (Tespo Hořice) (Tespo Hořice) (Tespo Hořice) (Tespo Hořice)
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 27.12.2018
15:00 KHOL Zdeněk - KHOL Martin
(Loko Trutnov)
KHOL Zdeněk - KHOL Martin
(Loko Trutnov)
Volný termín Volný termín
16:00 Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
Kovalčík -Vojtěch - Zeman -Stýblo
(Šutrman Hořice)
17:00 Dusbaba Milan -
(ŠKODA AUTO KVASINY - )
Dusbaba Milan -
(ŠKODA AUTO KVASINY - )
Dusbaba Milan -
(ŠKODA AUTO KVASINY - )
Dusbaba Milan -
(ŠKODA AUTO KVASINY - )
18:00 Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabí)
Fajstavrova - Fajstavrova
(Vrchlabí)
Lumendova - Lumendova
(Vrchlabí)
Lumendova - Lumendova
(Vrchlabí)
19:00 Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
20:00 Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
21:00 Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Kučera - Kučera
(Dačice)
Pá 28.12.2018
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Kohlíčková Lenka - Kohlíček Petr
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíčková Lenka - Kohlíček Petr
(TJ Jiskra Nový Bor)
(TJ Jiskra Nový Bor) (TJ Jiskra Nový Bor)
18:00 Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
Sucharda - Suchardová - Žďárský - Žďárská
(Hasby - Žďaby)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 29.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
11:00 Ivana Kaanová - Veronika Petrov
(Slávia Praha - Konstruktiva Praha)
Ivana Kaanová - Veronika Petrov
(Slávia Praha - Konstruktiva Praha)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
Rokycany - Rokycany
(Rokycany)
12:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
13:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
14:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
15:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
16:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
17:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
18:00 (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha) (SK Žižkov Praha)
19:00 (Bína) (Bína) (Bína) (Bína)
20:00 (Bína) (Bína) (Bína) (Bína)
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 30.12.2018
09:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
10:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
11:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
12:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
13:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
14:00 Lukáš Sýs - Vrabcova Hana
(Tj Jilemnice)
Lukáš Sýs - Vrabcova Hana
( - Tj Jilemnice)
Květa Milotová - Karel Truhlář
(Jilemnice)
Květa Milotová - Karel Truhlář
(Jilemnice)
15:00 (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod)
16:00 (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod) (SKK Náchod)
17:00 Brada1 - Brada2
(Brada)
Brada1 - Brada2
(Brada)
Brada3 - Brada4
(Brada)
Brada3 - Brada4
(Brada)
18:00 Brada5 - Brada6
(BRADA-RYBNÍČEK - Brada)
Brada5 - Brada6
(BRADA-RYBNÍČEK - Brada)
Brada7 - Brad8
(Brada)
Brada7 - Brad8
(Brada)
19:00 Sochorová - Hančová
(ner.)
Sochorová - Hančová
(ner.)
Pek st. - Král
(K9)
Pek st. - Král
(K9)
20:00 Jiri Vetrovsky - Pavel Muller
(Drtici - Jilemnice)
Jiri Vetrovsky - Pavel Muller
(Drtici - Jilemnice)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
St 2.1.2019
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
Šmídová Kateřina - Vondráček Ivan
(TJ Dvůr Králové n.L. - SKK Hořice)
19:00 Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
Šulc Miroslav - Valešová Veronika
(TJ Dvůr Králové n.L. - Dvůr Králové nad Labem)
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Čt 3.1.2019
15:00 Volný termín Volný termín jana fajstauerová - zdenka knapová
(seniorky vrchlabí)
jana fajstauerová - zdenka knapová
(seniorky vrchlabí)
16:00 Suchardová - Gaudelová
(Bystroušky)
Suchardová - Gaudelová
(Bystroušky)
Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Sochorová - Král
(K9)
Sochorová - Král
(K9)
Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Pá 4.1.2019
15:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
So 5.1.2019
09:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
10:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
11:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
12:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
13:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
14:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
15:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
16:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
17:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
18:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
Ne 6.1.2019
09:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
10:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
11:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
12:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
13:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
14:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
15:00 (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu) (Přebor okresu)
16:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
17:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
18:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
19:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
20:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín
21:00 Volný termín Volný termín Volný termín Volný termín